Hakkımızda

2000 yılında kurulan Türker Makina San. Tic. Ltd. Şti. jeneratör ve makine sanayi sektöründe kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olup, Ankara,Trabzon, Samsun ve Gürcistan şubelerinde da bu güne kadar büyük projelere imza atmıştır.

15 yılı aşkın bir süredir, mükemmel hizmetler sunan ve müşterileriyle uzun ömürlü ilişkiler sürdüren Türker Makine geleneksel markalarıyla birlikte imajını sürekli olarak yükseltmektedir.

Firmamız jeneratör ürünleri alanında 15 yıllık deneyimi ile siz müşterilerine jeneratör ve makine sektöründe bir uzmanla çalışmanın tüm avantajlarını sağlamaktır. Sahip olduğu uluslar arası ISO-9001 kalite yönetim sistemi belgesi, TSE Belgesi, Garanti Belgesi, Marka Tescil Belgesiyle gerek yurt içi gerekse yurt dışında kendisini kanıtlamış olan firmamız, kaliteli malzeme ve titiz işçiliği ile sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktadır. Tüm teknik ve strateji ekiplerimiz size daha gelişmiş ürünler sunmak için her zaman hizmetinizdedir. Ürünlerimiz sevk tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

TÜRKER MAKİNA  olarak; EMSA jeneratör İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Distribütörüyüz.

CE , ISO 9001:2000 , ISO18001:2004 , ISO14001:2004 , GOST ,TSEK , TSE 12601 kalite belgelerine sahip olan firma, Deutz, Perkins, Volvo,Weichai,Emsa ve Ricardo gibi dünyaca ünlü dizel motor uygulamalarıyla jeneratör market konseptinin sınırlarını zorluyoruz.

Sizinde projelerinizin bir parçası olmaktan mutluluk duyar , çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.