Hakkımızda

2000 yılında kurulan Türker Makina San. Tic. Ltd. Şti. kompresor ve makine sanayi sektöründe kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olup, Ankara,Trabzon, Samsun ve Gürcistan şubelerinde da bu güne kadar büyük projelere imza atmıştır.

15 yılı aşkın bir süredir, mükemmel hizmetler sunan ve müşterileriyle uzun ömürlü ilişkiler sürdüren Türker Makine geleneksel markalarıyla birlikte imajını sürekli olarak yükseltmektedir.

Firmamız kompresör ürünleri alanında 15 yıllık deneyimi ile siz müşterilerine kompresör ve makine sektöründe bir uzmanla çalışmanın tüm avantajlarını sağlamaktır. Sahip olduğu uluslar arası ISO-9001 kalite yönetim sistemi belgesi, TSE Belgesi, Garanti Belgesi, Marka Tescil Belgesiyle gerek yurt içi gerekse yurt dışında kendisini kanıtlamış olan firmamız, kaliteli malzeme ve titiz işçiliği ile sizlere en iyiyi sunmaya çalışmaktadır. Tüm teknik ve strateji ekiplerimiz size daha gelişmiş ürünler sunmak için her zaman hizmetinizdedir. Ürünlerimiz sevk tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir.

TÜRKER MAKİNA  olarak; Dalgakıran Kompresör, Karadeniz Bölge Distribütörüyüz. 

CE , ISO 9001:2000 , ISO18001:2004 , ISO14001:2004 , GOST ,TSEK , TSE 12601 kalite belgelerine sahibiz.

Sizinde projelerinizin bir parçası olmaktan mutluluk duyar , çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.